Ми на Фейсбуку

Стрічки новин:   Євромайдан   Регіони   ЗМІ   Діаспора   In English

Євромайдан SOS : Контактний пункт... ,

Отже, друзі короткий звіт про те, як ми стараємось. За останні дні:
почав роботу Контактний пункт правової допомоги в Українському Домі ( Контактний пункт правової допомоги спільна ініціатива Євромайдан SOS, No Borders project і Ugspl). Контактний телефон 068 9851800. Потрібні волонтери для чергування. Колегипра...возахисники, передавайте матеріали для розповсюдження.
запущено розсилку для волонтерів і волонтерок, які хочуть і можуть надавати логістичну допомогу самоорганізованим ініціативам Євромайдану (чергування волонтерів/транспорт/закупівлядовезення/тех. допомога/друк/поповнення телефонних рахунків/інше). Заснована на бажанні взяти участь і особистій довірі. Долучайтеся.
запущено розсилку для волонтерівперекладачів/перекладачок для, передовсім, правозахисних та юридичних текстів (але і не лише). Вже перекладено низку текстів. Основа роботи та сама, що у логістичній групі, згаданій вище. Долучайтеся.
оновлюємо процедуру роботи Незалежної громадської комісії з розслідування порушень прав людини, пов'язаних з Євромайданом. У процесі. Потрібні ті, хто потерпів від порушень прав людини чи був свідком порушень ми збираємо свідчення! Контактний телефон 063 2320444, email euromaidan [at] noborders.org.ua.
на випадок гіршого сценарію розвитку подій готується консультативна допомога тим, хто може бути змушений шукати притулку поза межами України (Проект "Без кордонів" info [at] noborders.org.ua ).
Ну і підготовка продовження кінопоказів Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в Українському Домі. І (хоч і недостатньо активно) Громадське радіо.Я, особисто, не можу висловити у достатній мірі свою вдячність усім, хто бере участь у тій чи іншій ініціативі і згаданим вище, і Студентська асамблея, і всім, хто зголосився так чи інакше допомогти громадським ініціативам. Це дає неймовірно круте і драйвове відчуття. Дякую!
See More

Відкрити оригінал

Підтримай Віртуальний Майдан!

  • Цей сайт існує виключно завдяки ентузіазму волонтерів. Допоможи нам оплатити рахунки, пов'язані з функціонуванням сайту. Будемо вдячні!
  • Currency:
  • Amount:

24 канал